Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama servisi ile profesyonel halı yıkama bir telefonla kapınızda…

Halkalı halı yıkama servisi olarak, Keşke Halkalı Halı Yıkama Fabrikası güvencesi ile Halkalı halı yıkama, koltuk yıkama, stor-zebra perde yıkama, battaniye ve yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz. Halkalı halı yıkama ihtiyaçlarında bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır güvenilir halı yıkamanın adresi Başakşehir halı yıkama Keşke Halı Yıkama Fabrikası olarak, haftanın yedi gün yirmi dört saati kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Her çeşit halınızı özenle yıkayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda adresinize teslim etmekteyiz. Tamamen %100 anti bakteriyel şampuanlarla, profesyonel makinelerde, el değmeden halılarınız özenle yıkanmaktadır. Halı yıkama dışında, yerinde koltuk ve yatak yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama taleplerinde Halkalı’da tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sektörde fark yaratan Halkalı Keşke Halı Yıkama fabrikamız halılarınızı aynı gün evinizden teslim almakta ve Halkalı halı yıkama ücretsiz servisimiz ile kısa sürede tertemiz bir şekilde evinize teslim etmekteyiz. Halkalı halı yıkama ihtiyaçlarınızda ulaşabileceğiniz Keşke Halı Yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Halkalı Halı Yıkama Firmaları Arasında En İyi Hizmeti Sunan Firmamızı Yakından Tanıyın

Halkalı Halı Yıkama, İstanbul’da 20 yıldır kurumsal halı yıkama hizmeti sunan Keşke Halı Yıkama kalitesi ve güvencesi ile hizmet vermekte olup, siz değerli Halkalılı ev hanımlarından gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, halı yıkama sektöründe, Halkalı halı yıkama firmamızdan hizmet alan Halkalı sakinlerinin profesyonel halı yıkama hizmetinden yoksun olduğunu düşünerek, güzergahımıza Halkalı halı yıkama servisini de ekleyip, makina halıları da dahil tüm halı grubunu kapsayan endüstriyel halı yıkama hizmetlerine başlamış, kısa zamanda Halkalı sakinlerinin beğenisini kazanıp, bu alanda ki boşluğu doldurarak Halkalı halı yıkama firmaları arasında kısa sürede hak ettiği yeri almıştır.

Neden Halkalı Halı Yıkama?

Yaklaşık olarak 20 yıldan bu yana Keşke Halı Yıkama, Halkalı Halı Yıkama güvencesi ile İstanbul Avrupa yakasında on binlerce ailenin halı yıkama ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap veren firmamız, Halkalı halı yıkama servisi ile Halkalı, Atakent ve Küçükçekmece’de size en iyi halı yıkama hizmetini vaat etmektedir.

Kötü Sürprizlere Yer Yok!

Halkalı halı yıkama, Atakent ve Halkalı bölgesindeki ev ve iş yerlerine kaliteli hizmet sunmak için tüm gücü ile çalışmaktadır. Ev ve iş yerlerinin halı, halı yıkama uygulamalarında gösterdiği üstün nitelikteki halı yıkama uygulamaları ile Halkalı halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye ve tercih edilen Keşke Halı Yıkama Halkalı halı yıkama servisi, her türlü halının yıkama, bakımı ve onarımında sizi asla kötü sürprizlerle karşı karşıya bırakmaz.

Profesyonel Halı Yıkama Uygulamaları

Yaşamın büyük bir bölümü halının üzerinde geçmektedir. Ne yazık ki, evcil hayvanlar, çocuklar, kiracılar ve çalışanlar, özellikle de yoğun trafik alanlarında, daha fazla dış etkene maruz kalan halılar, zamanında ve profesyonel ortamda yıkanmazsa, beraberinde de birçok tehlikeyi barındırmaktadır. Koyu halılarda kiri göz ardı etmek kolaydır. Ancak, açık tonlardaki halılar kiri ve lekeyi çok daha çabuk ve hızlı bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Fakat, halınızın rengi, modeli ve cinsi ne olursa olsun, Halkalı halı yıkama servisi gibi tama otomasyon sistemine sahip bir tesiste, profesyonel olarak temizlenmesi gerekir.

Halkalı halı yıkama, halılarınızın bütünlüğünü, canlılığını ve yumuşaklılığını korumak için mümkün olan en iyi sistemleri kullanarak, yıkama sonrasında halınızı çok daha uzun seneler kullanmanıza ve diğer Halkalı halı yıkama firmalarının uygulamalarına göre çok daha fazla süre ile temiz kalmasına imkan verir.

Bireysel Kurumsal Yıkama Hizmeti

Bireysel ve kurumsal olarak da hizmet sunan Halkalı halı yıkama, Başakşehir’de yer alan yıkama fabrikasında kullandığı organik deterjanlar, tam otomatik halı yıkama makineleri ve hızlı teslimata olanak sağlayan tam izole edilmiş kurutma odaları ile size beklentilerinizin üzerinde bir temizlik sunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Halkalı halı yıkama servisi, Keşke Halı Yıkama fabrikası olarak, halı yıkama sektöründeki tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak.

VİZYONUMUZ:

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi Halkalı halı yıkama firması olmak.

MİSYONUMUZ:

Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

Koltuk Yıkama
Halkalı halı yıkama, koltuk yıkama sektörünün 20 yıldır değişmeyen lideri Keşke Halı Yıkama, siz değerli Halkalı sakinlerine halı yıkama hizmeti vermenin ve aldığı olumlu yorumların haklı gururunu yaşıyor.

Kısaca Koltuk Yıkama Aşamalarımız Şu Şekildedir:

Halkalı halı yıkama ve koltuk yıkama diğer koltuk yıkamacı veya kendilerine halı yıkama fabrikası olarak tanıtan firmalardan farklıdır. Tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermektedir. Koltuk Yıkama aşamaları; yıkanacak ya da temizlenecek koltuğun öncelikli olarak üzerinde kalan kaba kirlerini ve tozlarını vakumlu bir süpürge ile alınır. Bu aşamanın önemini sizlerin de düşündüğü gibi, yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayıdır. Kir ve tozların yapışmasını ve çamur haline gelmesini önlemek için kullanılan yöntemdir.

Bitkisel Ürünlerle, Sağlıklı Temizlik

Şunu belirtmek isteriz ki; makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine herhangi bir zarar vermez. Diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır. Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçası lekeleri derinden müdahale ederek koltuklarınızı ilk aldığınız gün gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar.

Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz. Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir. Halkalı halı yıkama fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir.

Koltuk yıkamanın dışında çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.

Halkalı halı yıkama telefon:

0 212 488 23 23 / 0 212 487 76 86 / 0 212 634 54 94

Başakşehir Keşke Halkalı Halı Yıkama YouTube kanalımıza abone olarak, Halkalı halı yıkama uygulamalarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın