Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama Halı temizliği tercihinizde sizlere yardımcı olalım. Şehir yaşantısının getirdiği yoğun sanayi ve iş ortamları zaman geçirdiğimiz alanların ve eşyaların kirlenmesine yol açmaktadır. Ayrıca bireylerin de çalışma yaşamındaki yorgunlukları ve zaman problemleri temizlik konusunda yeterince özeni gösterememelerine sebep olmaktadır. Üzerine çok fazla düşülemeyen temizlik sonucunda yaşadığımız alan ve eşyalarda kirlenmeler meydana gelmektedir. Özellikle neredeyse girdiğimiz her ortamda bulunan halılar fazla miktarda bakteri ve kir barındırmaktadır. Derinlemesine temizlik işlemlerinin yapılabilmesi için profesyonel anlamda halı temizleme hizmetlerinden faydalanmanız, hem sağlığınız hem de zamanınız açısından olumlu sonuçlar yaratacaktır. Biz Keşke halı yıkama firması olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Deneyimli personeli ve teknolojik aletleri sayesinde Güngören halı yıkama şubesi siz değerli müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede yanıt vermektedir.

Güngören Halı Yıkama

Firmamız ile irtibat kurmanız halinde talebinizi sisteme kaydediyoruz. Ekip personelimiz sizlere ulaşarak halılarınızı güvenle teslim alıyor. Aldığımız halılar için bir liste çıkarılmaktadır.

Ölçme – Ayırma – Ücretlendirme

Güngören halı yıkama şubemiz halı yıkama işlemlerine geçmeden önce halılarınızı analiz etmektedir. Halılarınızı türlerine göre ayırdıktan sonra temizle türü seçilmektedir. Ardından halınızın üzerinde herhangi bir leke veya iz var mı diye kontrol edilmektedir. Gözden geçirilen halınızın üzerinde eğer leke ve kir varsa bunları ortadan kaldırmak için gerekli işlemler yapılır.

Ücretlendirme işlemi halınızın metrekaresine göre yapılmaktadır. Firmamız sizlere diğer temizleme şirketlerine göre ücretlendirme konusunda en iyi fiyat teklifini yapmaktadır.

Keşke dememek için KEŞKE HALI YIKAMA'yı tercih edin!

Toz Alma ve Yıkama

Kir ve lekeler çıkarıldıktan sonra halınızın üzerinde bulunan tozları gidermek için fırçalama ve süpürme işlemleri yapılır. Ardından halınız fabrika tipi halı yıkama makinesine sokulur. Makine içerisinde ıslatma, fırçalama ve durulama işlemlerinden geçmektedir.

Sıkma ve Kurutma

Yıkama makinesinden çıkan halınız santrifüj işlemlerini gerçekleştiren makineye sokulmaktadır. Ardından halılarınız toz barındırmayan bir ortam ve doğal güneş ışığı altında kurumaya bırakılmaktadır.

Güngören Halı Temizleme İşlemler İçin Telefon Numarası

0212 488 23 23 numarasını kullanarak keşke halı yıkama firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız personeli sizlerle uygun saat ve tarih belirleyerek halılarınızı güvenle teslim alacaktır.

Bir cevap yazın