Atakent Halı Yıkama

Atakent halı yıkama, Halkalı’da en iyi halı yıkama!..

Atakent Halı Yıkama olarak, Keşke Halı Yıkama Fabrikası kalitesi ve güvencesi ile İstanbul Halkalı Atakent halı yıkama olarak, siz değerli Atakent sakinlerine profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Atakent halı yıkama servisimizden hizmet alan siz kıymetli müşterilerimize uzun yıllardır güvenilir halı yıkamanın adresi olarak haftanın yedi günü kesintisiz halı, koltuk, stor-zebra perde, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız.

Keşke Halı Yıkama güvencesi ile Atakent halı yıkama firmamızda her çeşit halınızı özenle yıkayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda adresinize teslim etmekteyiz. Tamamen %100 anti bakteriyel şampuanlarla, profesyonel makinelerde, el değmeden halılarınız özenle yıkanmaktadır. Halı yıkama dışında, yerinde koltuk ve yatak yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama servisi olarak; Halkalı Atakent’te hizmet vermekteyiz.

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

%100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sektörde fark yaratan Atakent halı yıkama servisimizle halılarınızı aynı gün evinizden teslim almakta ve ücretsiz servisimiz ile kısa sürede tertemiz bir şekilde evinize teslim etmekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz Atakent halı yıkama servis numaralarımız ile siz değerli müşterilerimizin her an hizmetindeyiz.

Keşke Halı Yıkama Kimdir?

Atakent halı yıkama servisi, Başakşehir halı yıkama firmaları arasında en prestijli firmalardan birisi olan Keşke Halı Yıkama Fabrikası güvencesi ile; yaklaşık 20 yıldır halı temizleme sektöründe hizmet vermekte olup, siz değerli Halkalı Atakentli ev hanımlarından gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, halı yıkama sektöründe, Atakent sakinlerinin profesyonel halı yıkama hizmetinden yoksun olduğunu düşünerek, Atakent halı yıkama servisi ile makina halıları da dahil tüm halı grubunu kapsayan endüstriyel halı yıkama hizmetlerini sunan, kısa zamanda Atakent sakinlerinin beğenisini kazanıp, Atakent halı yıkama firmaları içerisindeki boşluğu doldurarak sektörde hak ettiği yeri almıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Keşke Halı Yıkama Fabrikası olarak, Atakent halı yıkama servisi ile halı yıkama sektöründeki tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak.

VİZYONUMUZ:

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak.

MİSYONUMUZ:

Atakent halı yıkama servisi ile sağlıklı, temiz, hijyenik ortamlar yaratmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

Koltuk Yıkama

Halkalı Atakent’te halı ve koltuk yıkama sektörünün 20 yıldır değişmeyen lideri Atakent halı yıkama olarak siz değerli Atakent halı yıkama firmamızı tercih eden müşterilerine hizmet vermenin ve aldığımız olumlu geri bildirimlerin haklı gururunu yaşamaktayız.

Kısaca Koltuk Yıkama Aşamalarımız Şu Şekildedir:

Atakent halı yıkama ve koltuk yıkama diğer koltuk yıkamacı veya kendilerine halı yıkama fabrikası olarak tanıtan firmalardan farklı bir firmadır. Atakent’te tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermekteyiz. Koltuk Yıkama aşamalarının ilki, yıkanacak ya da temizlenecek koltuğun ve diğer ürünlerinin öncelikli olarak üzerinde kalan kaba kirlerini ve tozlarını vakumlu bir süpürge ile alınır. Bu aşamanın önemini sizlerinde düşündüğü gibi yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı kir ve tozların yapışmasını ve çamur haline gelmesini önlemek için kullanılan yöntemdir.

Şunu belirtmek isteriz ki; makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine herhangi bir zarar vermemektedir. Diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır. Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçası lekeleri derinden müdahale ederek koltuklarınızı ilk aldığınız gün gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar. Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz.

Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir. Atakent halı yıkama fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır. İşte Atakent halı yıkama, işte hizmet!

Atakent halı yıkama servisi telefon: 0 212 488 23 23 / 0 212 487 76 86 / 0 212 634 54 94

Atakent halı yıkama Whatsapp hattı: 0 541 800 23 23

Bir cevap yazın