Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama Temizlik işlemleri her birey için önem arz eden bir konu olarak halı yıkama işlemleri bu konuda en önde gelmektedir. Hele ki yaşadığımız ve sık bir şekilde kullandığımız eşyalar için ayrı bir öneme sahiptir. Temizlik yapmak için ne kadar özen göstersek ve çabalasak da çoğu zaman verdiğimiz uğraşlar sınırlı kalmaktadır. Çünkü temizlediğimizi sandığımız eşyalarımız veya ortamlarımız, detaylı ve gerekli malzemelerle temizlenmemesi durumunda bakteri ve kir barındırmaya devam etmektedir. Bu durumlarda profesyonel destek almak sizlerin yararına olacaktır. Detaylı temizlik gerektiren eşyalardan bir tanesi halılardır. Halıları neredeyse günlük yaşamımızın her anı ve her yerinde kullanırız. Son yıllara baktığımız zaman birçok halı yıkama firması bu alanda kendisini gösterebilmek için birbirinden farklı yöntemler kullanmaya başlamıştır. Bizlerde Keşke halı yıkama firması olarak bu yarış içerisinde kendimize yer edindik. Firmamızın başarısını detaylı inceleme, profesyonellik, güven ve memnuniyete dayandırıyoruz. Yaptığımız işlerde önceliği her zaman müşteriler ile ilişkilerimize veriyoruz.

Başakşehir Halı Temizliği

Temizlik işlemini güvenilir ellere bıraktığınızdan emin olabilirsiniz. Halı temizleme işlemlerinde detaylı temizlik için özel makineler kullanılıyor. Firmamızın bünyesinde her türlü halı tipi için yeterli malzeme ve ekipman bulunmaktadır. Ayrıca uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde halı yıkama sektöründe fark yaratmaktayız.

Halı yıkama işlemleri için şu işlemleri takip ediyoruz. Öncelikle hijyenik bir alan içerisinde halılarınızı tozlardan fırçalama ve süpürme işlemleri aracılığıyla arındırıyoruz. Çünkü tozlardan arındırılmış olan halılarınızın yıkama işlemleri daha kolay gerçekleşmektedir. Detaylı temizlik adımlarının en önemli noktalarını bunlar oluşturmaktadır. Halılarınızı inceleyerek üzerinden çıkmayan leke ve kirlerin olup olmadığına bakıyoruz. Eğer bu tür leke ve kirler varsa derinlemesine bunları ortadan kaldırıyoruz. Bu işlemler sırasında halılarınızın metrekare ölçüleri ile doğru orantılı olarak ücretlendirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Halılarınız için yapılan ücretlendirmelerin, halı yıkama firmaları arasında en idealleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ardından halı yıkama işlemi sırasında sağlığınıza zarar vermeyecek bitkisel özlü şampuanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Yaptığımız iş içerisinde almış olduğumuz sorumlulukların bilinci ile hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Keşke dememek için KEŞKE HALI YIKAMA'yı tercih edin!

Başakşehir Halı Yıkama İşlemleri

Yıkama işlemine geçtiğimiz zaman fabrika tipi halı yıkama makinesini kullanıyoruz. Bu halı temizleme makinesi içerisinde birçok farklı fonksiyonu aynı anda barındırmaktadır. Makineye soktuğumuz halılarınız öncelikle ıslatılmaktadır. Islatıldıktan sonra derin fırçalama işlemine geçilmektedir. Fırçalama ile eş zamanlı olarak bitkisel özlü doğal şampuan halılarınıza ilave edilmektedir. Detaylı temizlik hizmeti sağlandıktan sonra halılarınızın durulama işlemine geçilmektedir. Durulama işlemini takiben halınız makineden rulo şeklinde çıkmaktadır.

Sıkama, Kurutma ve Ambalajlama

Yıkanarak iyice dezenfekte olan halılarınız sıkma makinesine atılmaktadır. Yüksek devirli sıkma makinesi sayesinde halılarınız büyük oranda kurutulmaktadır. Sadece üzerinde az miktarda nem bulunmaktadır. Bu nemin ortadan kalkması için toz ve kir olmayan güneş ışığı alan bir ortam tercih edilmektedir. Tamamen kuruyan halılarınıza parfüm sıkıldıktan sonra teslim edilmek üzere ambalajlanır ve temiz bir ortama koyularak bekletilir. Müsait olduğun an halılarınız servis ile yola çıkar.

Profesyonel Hizmet

Başakşehir halı yıkama firması olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak profesyonel hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı güvenli bir şekilde tekrardan teslim etme garantisi veriyoruz. Piyasa ve meslek analizleri sayesinde kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Takip ettiğimiz teknolojik ve malzeme yeniliklerini firmamızda uygulamaya özen gösteriyoruz. İş disiplini ve eğitimli personeli ile sizlerden aldığımız geri dönütler firmamız için büyük önem arz etmektedir.

 

Başakşehir Halı Temizleme İrtibat Numarası

0212 488 23 23 irtibat numarası ile ufuk halı yıkama firmamızdan hem bilgi alabilir hem de temizlik işlemleri için talepte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın